Star Tours in Disneyland Parijs
Star Tours is een attractie gelegen in Disneyland Parijs. Het is een simulatie attractie waarin je een spectaculaire ervaring kan meemaken zoals in de films van Star Wars. Je zal je volledig in kunnen leven in het verhaal. Het beeld en geluid is geweldig om de sensatie volledig mee te maken. Deze attractie is te vinden in Discoveryland in het park van Disneyland Parijs. Het mooie aan deze attractie is dat je er binnen kan lopen en meteen stapt in de wereld van Star Tours. De bewandeld het pad en beleefd verschillende avonturen. Dat maakt en zo spannend en leuk dat je er nog jaren op terug kan kijken.
Toegankelijkheden
Deze attractie is geschikt voor kinderen, tieners en volwassenen. Dus iedereen kan genieten. Er is alleen wel een voorwaarde, dat je 1.02 meter lang moet zijn om deze attractie te mogen betreden. Voor blinde gasten, verstandelijke gehandicapten, slechthorende, mensen die niet lang kunnen staan, visueel gehandicapten, is deze attractie ook gewoon te betreden. Ook mensen uit uitgeput zijn en weinig weerstand hebben. Alleen zijn hulphonden niet toegestaan. Eigenlijk is deze attractie dus erg toegankelijk.
Star wars in het kort
Star wars is een filmreeks bedacht door George Lucas. Zijn bedrijf werd in 2012 overgenomen door Walt Disney. Het meest bekende in de serie/film is het wapen, het verlichtte zwaard wat je in elke serie terug ziet komen. Ik denk dat je hier ook wel wat mee te maken gaan krijgen in de attractie. Ook de “Force” speelt een grote rol in het verhaal. Dat is namelijk DE kracht in het verhaal. De wapen waar de strijd mee gevochten wordt.
Al met al is het een uiterst leuke attractie om eens mee gemaakt te hebben en zeker de moeite waard. De originaliteit spat ervan af. Voor meer informatie over de renovatie kunt je opzoeken op internet. Daar is ook bekend vanaf wanneer deze attractie weer geopend is om van te kunnen genieten.